face

Sublime skin…

Przedstawiamy pierwszy z naszych zimowych bestsellerów!

Sublime Skin – wyjątkowy zabieg anti-aging

Czym charakteryzuje się zabieg Sublime?

Sublime Skin to nowe podejście w dziedzinie anti-aging, którego głównym zadaniem jest aktywny lifting twarzy w oparciu o technologię ARCHI-LIFT™.

Komu dedykowany jest zabieg Sublime Skin?

Zabieg jest odpowiedni dla skór dojrzałych z widocznymi zmarszczkami i utratą jędrności.

Co wyróżnia zabieg Sublime Skin?

Zabieg ten stymuluje trzy warstwy skóry: naskórek, skórę właściwą i tkankę podskórną. Jest to kompletny system korygujący oznaki starzenia się skóry: aktywuje odnowę komórkową, działa stymulująco i ochronnie na strukturę białek, wypełnia zmarszczki, naśladując tym samym wypełniacze z kwasem hialuronowym.
Istnieje możliwość wykonania zabiegu w trzech wersjach – w zależności od potrzeb klienta.

Wersja I- Double PEEL – szczególnie polecana skórom o nierównym kolorycie i nierównościami tekstury naskórka. Idealny jako wstęp do kuracji SUBLIME SKIN

Wersja II Active LIFT – szczególnie polecany skórom z drobnymi liniami mimicznymi i pierwszymi oznakami utraty jędrności.

Wersja III Delux LIFT – szczególnie polecany skórom dojrzałym, z wyraźnie zaznaczonymi liniami mimicznymi oraz utratą jędrności i owalu twarzy.

Ile zabiegów należy wykonać w serii?

Zabieg Sublime Skin najlepiej wykonać w serii (min. 3 zabiegi w równych odstępach czasu), która zostanie indywidualnie dobrana do potrzeb skóry.