feature image

Henna

Brwi są bardzo ważnym elementem twarzy. Prawidłowy kształt brwi może w radykalny sposób zmienić rysy. Dzięki nim spojrzenie staje się bardziej wyraziste. Niezwykle istotna jest ich regulacja i odcień.

 

Co to jest henna?

Jest to barwnik roślinny pochodzący z liści i pędów lawsonii bezbronnej. W celu uzyskania henny, proszkuje się lawsonię i łączy z sokiem z cytryny, goździkami albo zmieloną kawą. Po kilkunastu godzinach otrzymujemy lawson – substancję barwiącą. W naszym Gabinecie stosujemy hennę w proszku i hennę o kremowej konsystencji.

 

Na czym polega barwienie brwi/rzęs henną?

To zabieg, w którym farbowane są włoski. Na początku odtłuszczamy brwi, następnie nakładamy hennę i zostawiamy ją na jakiś czas, który jest uzależniony od odcienia jaki chcemy uzyskać.  W salonach kosmetycznych są dostępne różne kolory henny: brązy, grafity i czernie. Przed zabiegiem koniecznie trzeba upewnić się czy nie jesteśmy na nią uczuleni, przeprowadzając test alergiczny.

 

Regulacja brwi

W naszym Gabinecie wykonujemy regulację przy użyciu pęsety. Zabieg należy zacząć od wyznaczenia kształtu brwi. Następnie włoski są wyrywane zdecydowanym ruchem.

 

Komu polecana jest henna?

Wszystkim, którzy chcą podkreślić rysy twarzy i skrócić czas codziennego makijażu o wypełnianie brwi i tuszowanie rzęs

 

Kiedy można wykonać hennę?

Hennę można wykonywać przez cały rok.

 

Cena: Brwi 25 PLN
Czas trwania: 15 minut

Rzęsy - 15 min 25 PLN 

Regulacja - 15 min 20 PLN 

Cała (brwi, rzęsy + regulacja) 50 PLN
lub telefonicznie: + 48 48 508 029 577

Podobne usługi

Najnowsze posty na naszym blogu

  • Na Pierwszy Dzień Jesieni przygotowaliśmy dla Was Dzień Otwarty z nową linią Whitelight Diego Dalla Palma. 21 września Zapisy prowadzi recepcja Ego. ZAPRASZAMY! Szara, pozbawiona życia cera. Nierównomierne zabarwienie skóry. Ciemne plamy. ROZWIĄZANIE DIEGO DALLA PALMA – BIAŁE ŚWIATŁO – WHITELIGHT ! Whitelight marki diego dalla palma professional to nowatorski koncept rozjaśniająco-rozświetlający skórę. Łączy zaawansowany … Czytaj dalej Dzień Otwarty w EGO MED SPA 21 września!

  • Wakacje zbliżają się wielkimi krokami! „CAŁA PRAWDA O FILTRACH PRZECIWSŁONECZNYCH” 21.06.2017 godz.18.00   Słońce sprawia, że czujesz się dobrze, pięknie i niezbędne jest dla Twojego zdrowia. Jednak zbyt długie przebywanie na słońcu jest główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Zmarszczki, niedoskonałośći, suchość to efekty wynikające z nadmiernej ekspozycji na UVA, UVB oraz IR. Dlatego zorganizowaliśmy … Czytaj dalej CAŁA PRAWDA O FILTRACH PRZECIWSŁONECZNYCH