feature image

peeling ciała z samoopalaczem

Skóra muśnięta słońcem jest marzeniem każdego z nas.

 

Niestety wiemy jak szkodliwy wpływ na naszą skórę wywierają promienie słoneczne.

Rozwiązaniem jest zabieg  Peeling ciała z samoopalaczem Mary Cohr, który od dziś zagościł w naszej ofercie.

 

Peeling delikatnie, mechanicznie usuwa obumarłe komórki i zanieczyszczenia z powierzchni skóry, aby przyspieszyć i ułatwić aplikację samoopalacza. Peeling polega na dokładnym wymasowaniu ciała specjalnymi preparatami złuszczającymi zawierającymi drobinki ścierające. Samoopalacz dzięki konsystencji pianki gwarantuje perfekcyjną i gładką opaleniznę. Pianka ułatwia również równomierną aplikację. Dostosowuje się do światła, co zapewnia optymalną opaleniznę. Rezultat jest naturalny, dopasowujący się do tonacji skóry. Efekt utrzymuje się kilka dni. Odświeżający owocowo-waniliowy zapach przenosi nas w wakacyjny klimat.

 

 

ZABIEG MOŻMY WYKONYWAĆ PRZEZ CAŁY ROK 

 

 

2 warianty cenowe zabiegu:

 

peeling + zakup samoopalacza 226 PLN  

 

(cena pellingu 100 PLN ; cena samoopalacza 126 PLN)

 

 

peeling bez zakupu samoopalacza 199 PLN

 

 

 

 

 

Cena: 199 PLN
proponowany czas trwania zabiegu 60 minutlub telefonicznie: + 48 48 508 029 577

Podobne usługi

Najnowsze posty na naszym blogu

  • Na Pierwszy Dzień Jesieni przygotowaliśmy dla Was Dzień Otwarty z nową linią Whitelight Diego Dalla Palma. 21 września Zapisy prowadzi recepcja Ego. ZAPRASZAMY! Szara, pozbawiona życia cera. Nierównomierne zabarwienie skóry. Ciemne plamy. ROZWIĄZANIE DIEGO DALLA PALMA – BIAŁE ŚWIATŁO – WHITELIGHT ! Whitelight marki diego dalla palma professional to nowatorski koncept rozjaśniająco-rozświetlający skórę. Łączy zaawansowany … Czytaj dalej Dzień Otwarty w EGO MED SPA 21 września!

  • Wakacje zbliżają się wielkimi krokami! „CAŁA PRAWDA O FILTRACH PRZECIWSŁONECZNYCH” 21.06.2017 godz.18.00   Słońce sprawia, że czujesz się dobrze, pięknie i niezbędne jest dla Twojego zdrowia. Jednak zbyt długie przebywanie na słońcu jest główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Zmarszczki, niedoskonałośći, suchość to efekty wynikające z nadmiernej ekspozycji na UVA, UVB oraz IR. Dlatego zorganizowaliśmy … Czytaj dalej CAŁA PRAWDA O FILTRACH PRZECIWSŁONECZNYCH