feature image

Masaż klasyczny

Czym jest masaż klasyczny?

Jest to zabieg łączący tradycyjne, ale wysoce skuteczne techniki masażu, takie jak głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, przesuwanie czy oklepywanie. Może obejmować całe ciało lub wybrane partie.

 

Co wyróżnia masaż klasyczny?

  • Stosowany od lat i niezmiennie wysoce efektywny
  • Przyjemny, poprawiający samopoczucie
  • Połączony z olejkami aromaterapeutycznymi daje efekt odprężenia, a ciało otula niesamowity zapach

 

Jak przebiega zabieg?

Na ciało rozprowadzony zostaje olej terapeutyczny, a następnie w odpowiedniej kolejności, wykonywane są profesjonalne techniki masażu.

 

Jakie są efekty?

  • Poprawa psychofizycznego samopoczucia
  • redukcja stresu i nadmiernego napięcia mięśniowego
  • rozluźnienie i odprężenie całego ciała
  • Eliminacja bólu spowodowanego nadmiernym przeciążeniem struktur danej partii ciała oraz nadmiernym spięciem tkanek
  • Poprawa dotlenienia i odżywienia skóry sprawia, że wygląda ona zdrowiej i młodziej

 

Komu jest dedykowany?

Każdemu, kto potrzebuje mocniejszych technik odprężających, przeciwbólowych, redukujących napięcie i odżywiających skórę.

 

Kiedy można wykonać zabieg?

Fizjoterapeuta określi, czy istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Jeżeli nie ma przeszkód, zabieg jest całkowicie bezpieczny i można go wykonać o każdej porze roku.

 

Ile zabiegów najlepiej wykonać?

Optymalna efektywnie terapia zawiera przynajmniej 10 masaży wykonywanych codziennie lub co drugi dzień. Jednak poprawa odczuwalna jest już po pierwszym zabiegu.

Cena: 170 PLN
Czas trwania: 75 minutlub telefonicznie: + 48 48 508 029 577

Podobne usługi

Najnowsze posty na naszym blogu

  • Na Pierwszy Dzień Jesieni przygotowaliśmy dla Was Dzień Otwarty z nową linią Whitelight Diego Dalla Palma. 21 września Zapisy prowadzi recepcja Ego. ZAPRASZAMY! Szara, pozbawiona życia cera. Nierównomierne zabarwienie skóry. Ciemne plamy. ROZWIĄZANIE DIEGO DALLA PALMA – BIAŁE ŚWIATŁO – WHITELIGHT ! Whitelight marki diego dalla palma professional to nowatorski koncept rozjaśniająco-rozświetlający skórę. Łączy zaawansowany … Czytaj dalej Dzień Otwarty w EGO MED SPA 21 września!

  • Wakacje zbliżają się wielkimi krokami! „CAŁA PRAWDA O FILTRACH PRZECIWSŁONECZNYCH” 21.06.2017 godz.18.00   Słońce sprawia, że czujesz się dobrze, pięknie i niezbędne jest dla Twojego zdrowia. Jednak zbyt długie przebywanie na słońcu jest główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Zmarszczki, niedoskonałośći, suchość to efekty wynikające z nadmiernej ekspozycji na UVA, UVB oraz IR. Dlatego zorganizowaliśmy … Czytaj dalej CAŁA PRAWDA O FILTRACH PRZECIWSŁONECZNYCH