feature image

Firming DDP Zabieg ujędrniający

Zabieg ujędrniający:

Na czym polega program?

Kuracja kosmetyczna mająca na celu ponowne zdefiniowanie kształtu ciała, zwalczenie miejscowej otyłości i pomarańczowej skórki.

 

W czym tkwi siła zabiegu?

Zawarty z zabiegach HD BODYFIT, składnik aktywny nowej generacji, a także „rzeźbiarz” kształtów. Jego zadaniem jest zwalczanie przetrzymywania wody, zwalczanie otyłości, dając w rezultacie mocne i kształtne ciało.

 

Działanie zabiegu:

 • redukuje objętość komórek tłuszczowych
 • zwalcza przetrzymywanie wody
 • redukuje wygląd pomarańczowej skórki
 • czyni tkanki bardziej napięte

 

Komu dedykowany jest zabieg?

Każdemu, kto chce ujędrnić i uelastycznić swoje ciało.

 

Rodzaje zabiegów:

 • Prosty, składający się z masażu otwierającego, peelingu ciała oraz masażu całego ciała na specjalnym fluidzie. Na zakończenie zabiegu na całe ciało nakładany jest specjalny krem nawilżająco-liftingujący.
 • Średni, poza masażem otwierającym, peelingiem oraz masażem ujędrniającym na całe ciało nakładana jest maska ujędrniająca.
 • Mocny, składa się z tych samych elementów co średni, jednak przed maską na punkty krytyczne nakładana jest szokowa ampułka ujędrniająca.

 

Kiedy wykonywać zabieg?

Zabieg jest całoroczny, jednakże ze względu na wykorzystanie w nim peelingu kwasowego, należy odczekać przynajmniej 2 dni od depilacji, a także unikać ekspozycji na słońce tuż po zabiegu.

 

Cena: od 200 PLN do 370 PLN
Czas trwania: 120 minutlub telefonicznie: + 48 48 508 029 577

Podobne usługi

Najnowsze posty na naszym blogu

 • Wakacje zbliżają się wielkimi krokami! „CAŁA PRAWDA O FILTRACH PRZECIWSŁONECZNYCH” 21.06.2017 godz.18.00   Słońce sprawia, że czujesz się dobrze, pięknie i niezbędne jest dla Twojego zdrowia. Jednak zbyt długie przebywanie na słońcu jest główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Zmarszczki, niedoskonałośći, suchość to efekty wynikające z nadmiernej ekspozycji na UVA, UVB oraz IR. Dlatego zorganizowaliśmy … Czytaj dalej CAŁA PRAWDA O FILTRACH PRZECIWSŁONECZNYCH

 • f

  Twoje DNA naszą inspiracją GENOXAGE EXCLUSIVE GENETICS Test DNA. Przyszłość dla Twojej skóry PROSTA PRÓBA WYKONANA NA PRÓBCE ŚLINY POZWALA ODKRYĆ SKŁONNOŚĆ SKÓRY DO PRZEBARWIEŃ, ZMARSZCZEK I WIOTCZENIA. WITAJ W ERZE KOSMETYKÓW „SZYTYCH NA MIARĘ” Skoro wszystkie jesteśmy różne, to dlaczego używamy tego samego produktu? Postępy w badaniach prowadzonych nad genomem ludzkim pozwalają wejść nam … Czytaj dalej Twoje DNA naszą inspiracją…