feature image

Push UP DDP Zabieg Ujędrnianie Biustu

Na czym polega?

Zabieg polegający na odtruwaniu komórek poprzez złuszczenie martwych i pogrubionych części skóry. W czasie zabiegu dochodzi również do reaktywacji mikrokrążenia powierzchni skóry. Dodatkowo zabieg przyczynia się do regeneracji komórkowej, dzięki czemu aplikowane później produkty lepiej się wchłaniają.

 

Jak działa?

  • złuszczanie martwego naskórka
  • odtruwanie skóry
  • poprawa mikrokrążenia skóry
  • zwiększenie plastyczności i jędrności

 

Dla kogo jest przeznaczony?

Zabieg przeznaczony jest dla kobiet, które chcą ujędrnić swój biust. Jest również idealny dla młodych mam po okresie karmienia, a także dla Pań, które w trakcie diety straciły kilka kilogramów.

Cena: 250 PLN
Czas trwania: 120 minutlub telefonicznie: + 48 48 508 029 577

Podobne usługi

Najnowsze posty na naszym blogu

  • Na Pierwszy Dzień Jesieni przygotowaliśmy dla Was Dzień Otwarty z nową linią Whitelight Diego Dalla Palma. 21 września Zapisy prowadzi recepcja Ego. ZAPRASZAMY! Szara, pozbawiona życia cera. Nierównomierne zabarwienie skóry. Ciemne plamy. ROZWIĄZANIE DIEGO DALLA PALMA – BIAŁE ŚWIATŁO – WHITELIGHT ! Whitelight marki diego dalla palma professional to nowatorski koncept rozjaśniająco-rozświetlający skórę. Łączy zaawansowany … Czytaj dalej Dzień Otwarty w EGO MED SPA 21 września!

  • Wakacje zbliżają się wielkimi krokami! „CAŁA PRAWDA O FILTRACH PRZECIWSŁONECZNYCH” 21.06.2017 godz.18.00   Słońce sprawia, że czujesz się dobrze, pięknie i niezbędne jest dla Twojego zdrowia. Jednak zbyt długie przebywanie na słońcu jest główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Zmarszczki, niedoskonałośći, suchość to efekty wynikające z nadmiernej ekspozycji na UVA, UVB oraz IR. Dlatego zorganizowaliśmy … Czytaj dalej CAŁA PRAWDA O FILTRACH PRZECIWSŁONECZNYCH