feature image

Gel Color OPI 

Jest to specjalna metoda nakładania lakieru żelowego, który nie uszkadza płytki paznokcia. To element całego zabiegu manicure GEL COLOR OPI z opracowaniem pożądanego kształtu płytki paznokciowej, wycięciem i wypielęgnowaniem skórek oraz nałożeniem lakieru żelowego tej marki. Pozwoli Ci się cieszyć„świeżym manicure” przez długi czas.

To najnowocześniejsza i jak dotąd jedyna na świecie metoda utwardzanego światłem żelu, który pozwala na przenikanie tlenu i wilgoci do paznokci. Dzięki temu nie ma negatywnego wpływu na kondycję paznokci. Gel Color nie jest kombinacją lakieru i starej technologii żelowej. Gel Color nie jest lakierem hybrydowym. Lekka formuła żelu o drobnych molekułach  to cudowna lekkość aplikacji, bezpieczeństwo dla płytki paznokciowej oraz ekspresowe usuwanie produktu!

Co wyróżnia metodę GEL COLOR OPI

 • Najnowocześniejsza forma  utwardzanego światłem LED żelu ,który pozwala na przenikanie tlenu i wilgoci do paznokci.
 • Lekka formuła żelu o drobnych molekułach ,która daje bezpieczeństwo płytce paznokciowej
 • Ekspresowe usuwanie produktu z płytki dzięki specjalnemu płynowi dedykowanemu specjalnie tej marce.
 • Cała gama kolorów zmieniających się zgodnie z trendami wizażowymi i modowymi każdego sezonu.

 

Dla kogo dedykowany jest zabieg GEL COLOR OPI

 • Dla wszystkich stawiających na wygodę i trwałość manicure.
 • Dla wszystkich lubiących bawić się kolorem i również tych stawiających na spokojną klasykę.

 

Jakich efektów należy się spodziewać ?

 • Trwałego ,błyszczącego manicure gel color przez okres około 3 tygodni. ( trwałość żelu zależy od rodzaju wykonywanej pracy , oraz tempa wzrostu płytki paznokciowej)
 • Zadbanych i wypielęgnowanych skórek wokół paznokcia.
 • Wypielęgnowanej , odżywionej i aksamitnej skóry dłoni dzięki peelingowi oraz kremom pielęgnacyjnym zastosowanym podczas zabiegu.

Cena: od
Czas trwanialub telefonicznie: + 48 48 508 029 577

Podobne usługi

Najnowsze posty na naszym blogu

 • Na Pierwszy Dzień Jesieni przygotowaliśmy dla Was Dzień Otwarty z nową linią Whitelight Diego Dalla Palma. 21 września Zapisy prowadzi recepcja Ego. ZAPRASZAMY! Szara, pozbawiona życia cera. Nierównomierne zabarwienie skóry. Ciemne plamy. ROZWIĄZANIE DIEGO DALLA PALMA – BIAŁE ŚWIATŁO – WHITELIGHT ! Whitelight marki diego dalla palma professional to nowatorski koncept rozjaśniająco-rozświetlający skórę. Łączy zaawansowany … Czytaj dalej Dzień Otwarty w EGO MED SPA 21 września!

 • Wakacje zbliżają się wielkimi krokami! „CAŁA PRAWDA O FILTRACH PRZECIWSŁONECZNYCH” 21.06.2017 godz.18.00   Słońce sprawia, że czujesz się dobrze, pięknie i niezbędne jest dla Twojego zdrowia. Jednak zbyt długie przebywanie na słońcu jest główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Zmarszczki, niedoskonałośći, suchość to efekty wynikające z nadmiernej ekspozycji na UVA, UVB oraz IR. Dlatego zorganizowaliśmy … Czytaj dalej CAŁA PRAWDA O FILTRACH PRZECIWSŁONECZNYCH