Makijaż próbny ślubny

Każda z nas lubi inny makijaż, a bardzo ważne jest aby w dniu ślubu czuć się komfortowo. Makijaż powinien zatem współgrać z naszą osobowością, a możliwe jest to tylko wtedy, kiedy dobierzemy kolory, ich nasycenie i rodzaj makijażu dla każdej panny młodej indywidualnie. To spotkanie pozwoli Ci bezstresowo przygotować się już w dniu ślubu na ten najważniejszy dla Ciebie dzień.

Cena: 100 PLN
Czas trwania: 60 minut

Cena: 100 -150 PLN w zależności od czasu trwania wizyty
lub telefonicznie: + 48 48 508 029 577

Podobne usługi

Najnowsze posty na naszym blogu

  • Na Pierwszy Dzień Jesieni przygotowaliśmy dla Was Dzień Otwarty z nową linią Whitelight Diego Dalla Palma. 21 września Zapisy prowadzi recepcja Ego. ZAPRASZAMY! Szara, pozbawiona życia cera. Nierównomierne zabarwienie skóry. Ciemne plamy. ROZWIĄZANIE DIEGO DALLA PALMA – BIAŁE ŚWIATŁO – WHITELIGHT ! Whitelight marki diego dalla palma professional to nowatorski koncept rozjaśniająco-rozświetlający skórę. Łączy zaawansowany … Czytaj dalej Dzień Otwarty w EGO MED SPA 21 września!

  • Wakacje zbliżają się wielkimi krokami! „CAŁA PRAWDA O FILTRACH PRZECIWSŁONECZNYCH” 21.06.2017 godz.18.00   Słońce sprawia, że czujesz się dobrze, pięknie i niezbędne jest dla Twojego zdrowia. Jednak zbyt długie przebywanie na słońcu jest główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Zmarszczki, niedoskonałośći, suchość to efekty wynikające z nadmiernej ekspozycji na UVA, UVB oraz IR. Dlatego zorganizowaliśmy … Czytaj dalej CAŁA PRAWDA O FILTRACH PRZECIWSŁONECZNYCH